RestaurantSupply.com is your trusted source for Pitco commercial grills and griddles.
- Authorized Pitco dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Pitco B5008101 commercial grills and griddles
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Magikitch'N B5008101 6 Inch Crumb Scoop Assembly Stainless Steel Ergonomic Design
| Manufacturer | Magikitch'N |
|---|---|
| Model Number | B5008101 |
| Manufacturer Part # | B5008101 |
| Height | 1.45" |
| Width | 6.15" |
| Depth | 20.55" |
| Weight | 1.7 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Magikitch'N B5008101 1.38 Crumb Scoop Assy Accs

