- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Champion B500741 1/4 Inch Inner Diameter Tubing Plastic Food-Grade
| Manufacturer | Champion |
|---|---|
| Model Number | B500741 |
| Manufacturer Part # | B500741 |
| Height | 2.1" |
| Width | 12.3" |
| Depth | 13.5" |
| Weight | 0.55 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Champion B500741 Tubing Plastic 1/4 X 3/8
