RestaurantSupply.com is your trusted source for Magikitch'N commercial grills and griddles.
- Authorized Magikitch'N dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Magikitch'N B5006201 commercial grills and griddles
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Magikitch'N B5006201 2 Inch Wall-Mount Handle Corrosion-Resistant Metal Alloy
| Manufacturer | Magikitch'N |
|---|---|
| Model Number | B5006201 |
| Manufacturer Part # | B5006201 |
| Height | 1.45" |
| Width | 2" |
| Depth | 8" |
| Weight | 0.5 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Magikitch'N B5006201 Fl Hs Hndl Wldmt Sg Accs

