FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Pitco commercial deep fryers.
- Authorized Pitco dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Pitco B5006113-C commercial deep fryers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Pitco B5006113-C 6.5 Inch Float Hose Assembly with Heat Electric
| Manufacturer | Pitco |
|---|---|
| Model Number | B5006113-C |
| Manufacturer Part # | B5006113-C |
| Height | 4.05" |
| Width | 6.5" |
| Depth | 25.3" |
| Weight | 3.42 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Pitco B5006113-C Accs Fl Hose Assy W/ht 220vsef