FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Magikitch'N cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Magikitch'N dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Magikitch'N B5006101-C cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Magikitch'N B5006101-C 5.9 Inch Flexible Hose Assembly with Steel Accs
| Manufacturer | Pitco |
|---|---|
| Model Number | B5006101-C |
| Manufacturer Part # | B5006101-C |
| Height | 5.36" |
| Width | 5.9" |
| Depth | 25.9" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Pitco B5006101-C Fl Hose Assy Sg Accs

