- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Champion B500604 4.15 Inch Relay Electric Blade 24 V 5 A Switching
| Manufacturer | Champion |
|---|---|
| Model Number | B500604 |
| Manufacturer Part # | B500604 |
| Height | 1.15" |
| Width | 4.15" |
| Depth | 5.2" |
| Weight | 0.04 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Champion B500604 Relay 24 V 5a 4p Blade