RestaurantSupply.com is your trusted source for Pitco cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Pitco dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Pitco B4514601 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Pitco B4514601 13 Inch Divided Fryfilter Basket Suitcase Style
| Manufacturer | Pitco |
|---|---|
| Model Number | B4514601 |
| Manufacturer Part # | B4514601 |
| Height | 3.5" |
| Width | 13.15" |
| Depth | 16.55" |
| Weight | 2.95 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Pitco B4514601 Divided Fryfilter Basket Suitcase Style
