RestaurantSupply.com is your trusted source for Pitco commercial deep fryers.
- Authorized Pitco dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Pitco B4513001 commercial deep fryers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Pitco B4513001 13 Inch Taco Rk 6 Bag Storage Unit Stainless Steel
| Manufacturer | Pitco |
|---|---|
| Model Number | B4513001 |
| Manufacturer Part # | B4513001 |
| Height | 9.15" |
| Width | 13.2" |
| Depth | 16.2" |
| Weight | 2.82 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Pitco B4513001 Wr/g Taco Rk 6 Bag Srtg Srte