RestaurantSupply.com is your trusted source for Magikitch'N commercial grills and griddles.
- Authorized Magikitch'N dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Magikitch'N B4511101 commercial grills and griddles
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Magikitch'N B4511101 14 Inch Basket Assembly for Boston Market Cooking
| Manufacturer | Pitco |
|---|---|
| Model Number | B4511101 |
| Manufacturer Part # | B4511101 |
| Height | 1.55" |
| Width | 13.8" |
| Depth | 16.15" |
| Weight | 2 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Pitco B4511101 Bskt Assy Rte Wr/g Boston Mkt

