RestaurantSupply.com is your trusted source for Pitco commercial deep fryers.
- Authorized Pitco dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Pitco B4508901 commercial deep fryers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Pitco B4508901 12 Inch Wr/g Rk Fltr for Sf50/65 Deep Fryer
| Manufacturer | Pitco |
|---|---|
| Model Number | B4508901 |
| Manufacturer Part # | B4508901 |
| Height | 0.8" |
| Width | 12.55" |
| Depth | 12.6" |
| Weight | 2.48 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Pitco B4508901 Wr/g Rk Fltr Sf50/65 Wk S
