Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Star B401211 4-11/16 Inch Axial Fan Electric Cooling Fan 230v 74 Cfm
| Fits with Manufacturer | Vollrath/Idea-Medalie |
|---|---|
| Model Number | B401211 |
| Manufacturer Part # | B401211 |
| Height | 1" |
| Width | 4.7" |
| Depth | 4.7" |
| Weight | 0.9 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Taiwan |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Vollrath/Idea-Medalie B401211 Axial Fan 230v 13w 2700 Rpm 74 Cfm 4-11/16" X 1", 4-1/8" Mt Ctrs, For Cord W/plug Use # 38-1356, Belleco Toaster, Holman 524sb 524sba 526toa 536sb 536sba B710h F24, F36 Qcs-1-350 Qcs-1-500b Qcs-2-600h Qcs-2-800, Rcs-2-600 S710 S714 T710 T714 Tbh14 Th14 Tx710 Tx714
