- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Vollrath/Idea-Medalie B401052 9 Inch Cord Power 14/3 15 Amp Electric Plug with Durable Insulation
| Manufacturer | Vollrath/Idea-Medalie |
|---|---|
| Model Number | B401052 |
| Manufacturer Part # | B401052 |
| Height | 2.2" |
| Width | 9.8" |
| Depth | 10.1" |
| Weight | 0.5 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Vollrath/Idea-Medalie B401052 Cord Power 14/3 60 5 15 Plug
