RestaurantSupply.com is your trusted source for Pitco commercial deep fryers.
- Authorized Pitco dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Pitco B4005101 commercial deep fryers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Pitco B4005101 7 Inch Return Handle Stainless Steel Durable OEM Part
| Manufacturer | Pitco |
|---|---|
| Model Number | B4005101 |
| Manufacturer Part # | B4005101 |
| Height | 6" |
| Width | 7" |
| Depth | 36" |
| Weight | 3 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Pitco B4005101 Return Handle
