Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints B400300 3.25 Inch Legs Black Corrosion Resistant Steel Support
Item:
#1445682
Technical details
| Manufacturer | Belleco |
|---|---|
| Model Number | B400300 |
| Manufacturer Part # | B400300 |
| Height | 1.85" |
| Width | 3.25" |
| Depth | 7.3" |
| Weight | 0.58 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints B400300 3.25 Inch Legs Black Corrosion Resistant Steel Support
$17.48
Unit price
/
Unavailable
