- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Vollrath/Idea-Medalie B400300 1 1/4 Inch Legs Stainless Steel Black Corrosion Resistant
| Manufacturer | Vollrath/Idea-Medalie |
|---|---|
| Model Number | B400300 |
| Manufacturer Part # | B400300 |
| Height | 0.85" |
| Width | 0.85" |
| Depth | 1.45" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Vollrath/Idea-Medalie B400300 Legs Black 1 1/4 20
