RestaurantSupply.com is your trusted source for Pitco commercial deep fryers.
- Authorized Pitco dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Pitco B4002901 commercial deep fryers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Pitco B4002901 2.3 Inch Handle Valve Drain Left Side Stainless Steel with Ergonomic Handle
| Manufacturer | Pitco |
|---|---|
| Model Number | B4002901 |
| Manufacturer Part # | B4002901 |
| Height | 1.75" |
| Width | 2.3" |
| Depth | 6.5" |
| Weight | 0.4 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Pitco B4002901 Handle Valve Drain Wldm T Lh Sv