RestaurantSupply.com is your trusted source for Dutchess Bakery Machine commercial dough mixers and spiral mixers.
- Authorized Dutchess Bakery Machine dealer, ensuring genuine commercial food preparation and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Dutchess Bakery Machine B4-054-0003 commercial dough mixers and spiral mixers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Dutchess Bakery Machine B4-054-0003 Plug Stem Dutchess OEM Bakery Equipment with Corrosion Resistance
| Manufacturer | Dutchess Bakery Machine |
|---|---|
| Model Number | B4-054-0003 |
| Manufacturer Part # | B4-054-0003 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.5 lbs |
| Weight | 0.5 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Dutchess Bakery Machine B4-054-0003 Plug Stem Dutchess