FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Anets cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Anets dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Anets B3902701-C cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Anets B3902701-C OEM Wheel Set for Commercial Food Slicers and Processing
| Manufacturer | Pitco |
|---|---|
| Model Number | B3902701-C |
| Manufacturer Part # | B3902701-C |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Weight | 0.01 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Pitco B3902701-C Ctr 6 Set(5whl) Swvl & Rgd