RestaurantSupply.com is your trusted source for Anets commercial deep fryers.
- Authorized Anets dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Anets B3902117-C commercial deep fryers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Anets B3902117-C 7 Inch Lock and Hinge for Cabinet Component
| Manufacturer | Anets |
|---|---|
| Model Number | B3902117-C |
| Manufacturer Part # | B3902117-C |
| Height | 5.45" |
| Width | 7.2" |
| Depth | 10.2" |
| Weight | 4.39 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Anets B3902117-C Cstr 6 (5whl) Lck & R Gd
