RestaurantSupply.com is your trusted source for Pitco commercial deep fryers.
- Authorized Pitco dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Pitco B3902102-C commercial deep fryers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Pitco B3902102-C Leg Pair 11 Inch with Mounting Hardware
| Manufacturer | Pitco |
|---|---|
| Model Number | B3902102-C |
| Manufacturer Part # | B3902102-C |
| Height | 6.85" |
| Width | 11" |
| Depth | 13.9" |
| Weight | 3.45 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Pitco B3902102-C Leg Pair 9 W/hdw