RestaurantSupply.com is your trusted source for Southbend commercial restaurant ranges.
- Authorized Southbend dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Southbend B3900701 commercial restaurant ranges
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Southbend B3900701 1 Inch OEM Legs for SLG40 Commercial Kitchen Equipment
| Manufacturer | Southbend |
|---|---|
| Model Number | B3900701 |
| Manufacturer Part # | B3900701 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Weight | 0.01 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Southbend B3900701 Anets Legs For Slg40