RestaurantSupply.com is your trusted source for Magikitch'N cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Magikitch'N dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Magikitch'N B3802402 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Magikitch'N B3802402 1.4 Inch OEM Door Hinge Stainless Steel with Secure Operation
| Manufacturer | Magikitch'N |
|---|---|
| Model Number | B3802402 |
| Manufacturer Part # | B3802402 |
| Height | 0.85" |
| Width | 1.4" |
| Depth | 2.6" |
| Weight | 0.3 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Magikitch'N B3802402 Wldmt Upr Lh Sg Hng

