RestaurantSupply.com is your trusted source for Magikitch'N commercial grills and griddles.
- Authorized Magikitch'N dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Magikitch'N B3802202 commercial grills and griddles
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Magikitch'N B3802202 3.25 Inch Aluminum Hinged Lid for Foodservice
| Manufacturer | Magikitch'N |
|---|---|
| Model Number | B3802202 |
| Manufacturer Part # | B3802202 |
| Height | 1.25" |
| Width | 3.25" |
| Depth | 4.2" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Magikitch'N B3802202 18 Wldmt Lwr Rh 14 Hng
