RestaurantSupply.com is your trusted source for Dormont cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Dormont dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Dormont B37R cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Dormont B37R 3/8 Inch Quick Disconnect Fitting Stainless Steel Gas Connection
| Manufacturer | Dormont |
|---|---|
| Model Number | B37R |
| Manufacturer Part # | B37R |
| Height | 2.75" |
| Width | 4.65" |
| Depth | 7.15" |
| Weight | 1.53 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Dormont B37R 3/8 Qd Bagged