RestaurantSupply.com is your trusted source for Edlund can opener parts.
- Authorized Edlund dealer, ensuring genuine commercial food preparation and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Edlund B364 can opener parts
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Edlund B364 0.3 Inch Bracket Kit OEM for Reed Switch Sensor Mounting
| Manufacturer | Edlund |
|---|---|
| Model Number | B364 |
| Manufacturer Part # | B364 |
| Height | 0.15" |
| Width | 0.3" |
| Depth | 0.35" |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Edlund B364 Bracket Kit Bq 2smc Reed Sw.a73l