FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Pitco cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Pitco dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Pitco B3638307-C cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Pitco B3638307-C 14 Inch Dark Panel Assembly for G18 Series
| Manufacturer | Pitco |
|---|---|
| Model Number | B3638307-C |
| Manufacturer Part # | B3638307-C |
| Height | 14" |
| Width | 14" |
| Depth | 63" |
| Weight | 24 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Pitco B3638307-C Fr Pnl Hem Tp Dk Assy S G18 3