RestaurantSupply.com is your trusted source for Pitco commercial deep fryers.
- Authorized Pitco dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Pitco B3636503C commercial deep fryers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Pitco B3636503C 14 Inch Weldement Commercial Kitchen Component
| Manufacturer | Pitco |
|---|---|
| Model Number | B3636503C |
| Manufacturer Part # | B3636503C |
| Height | 14" |
| Width | 14" |
| Depth | 48" |
| Weight | 13 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Pitco B3636503C Top Deck Weldement