RestaurantSupply.com is your trusted source for Pitco commercial deep fryers.
- Authorized Pitco dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Pitco B3630903C commercial deep fryers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Pitco B3630903C 11 Inch Top Panel for Commercial Kitchen Equipment
| Manufacturer | Pitco |
|---|---|
| Model Number | B3630903C |
| Manufacturer Part # | B3630903C |
| Height | 3.8" |
| Width | 10.5" |
| Depth | 16.1" |
| Weight | 3.48 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Pitco B3630903C Fr Pnl Top Dk Wldmt Sg1 8