RestaurantSupply.com is your trusted source for Pitco commercial deep fryers.
- Authorized Pitco dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Pitco B3505301FAC commercial deep fryers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Pitco B3505301FAC 21 Inch Stainless Steel Wall Mount Splash Shield
| Manufacturer | Pitco |
|---|---|
| Model Number | B3505301FAC |
| Manufacturer Part # | B3505301FAC |
| Height | 15" |
| Width | 21" |
| Depth | 32" |
| Weight | 36.5 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Pitco B3505301FAC Fl Wldmt Ssh60w
