RestaurantSupply.com is your trusted source for Pitco commercial deep fryers.
- Authorized Pitco dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Pitco B3505006C commercial deep fryers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Pitco B3505006C 17 Inch OEM Extension Assembly with Corrosion Resistant Metal
| Manufacturer | Pitco |
|---|---|
| Model Number | B3505006C |
| Manufacturer Part # | B3505006C |
| Height | 7.2" |
| Width | 16.8" |
| Depth | 21.3" |
| Weight | 10.38 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Pitco B3505006C Fl Exts Assy Sg14
