RestaurantSupply.com is your trusted source for Pitco commercial deep fryers.
- Authorized Pitco dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Pitco B3504202 commercial deep fryers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Pitco B3504202 3.2 Inch Burner Assembly for Pitco Fryers with Corrosion-Resistant Metal
| Manufacturer | Pitco |
|---|---|
| Model Number | B3504202 |
| Manufacturer Part # | B3504202 |
| Height | 3.05" |
| Width | 3.2" |
| Depth | 6" |
| Weight | 1.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Pitco B3504202 Fl Baf Assy Dg14t