RestaurantSupply.com is your trusted source for Pitco commercial deep fryers.
- Authorized Pitco dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Pitco B3503901C commercial deep fryers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Pitco B3503901C 14 Inch Flame Diffuser Gas for Deep Fryers Stainless Steel
| Manufacturer | Pitco |
|---|---|
| Model Number | B3503901C |
| Manufacturer Part # | B3503901C |
| Height | 5" |
| Width | 14" |
| Depth | 26.5" |
| Weight | 14.95 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Pitco B3503901C Fl Wldmt Dg14
