RestaurantSupply.com is your trusted source for Pitco commercial deep fryers.
- Authorized Pitco dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Pitco B3503101C commercial deep fryers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Pitco B3503101C 30 Inch Commercial Heating Element with Corrosion-Resistant Design
| Manufacturer | Pitco |
|---|---|
| Model Number | B3503101C |
| Manufacturer Part # | B3503101C |
| Height | 8" |
| Width | 30" |
| Depth | 30" |
| Weight | 10 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Pitco B3503101C Fl Wldmt Sg14
