RestaurantSupply.com is your trusted source for Pitco commercial deep fryers.
- Authorized Pitco dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Pitco B3503001-FA-C commercial deep fryers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Pitco B3503001-FA-C 15 Inch Flanged Weldment Stainless Steel Connection
| Manufacturer | Pitco |
|---|---|
| Model Number | B3503001-FA-C |
| Manufacturer Part # | B3503001-FA-C |
| Height | 7" |
| Width | 15" |
| Depth | 28" |
| Weight | 24 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Pitco B3503001-FA-C Fl Wldment 45c