FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Pitco cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Pitco dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Pitco B3334101C cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Anets B3334101C 32 Inch Commercial Ice Storage and Display Unit with 50 Lb/Day
| Manufacturer | Anets |
|---|---|
| Model Number | B3334101C |
| Manufacturer Part # | B3334101C |
| Height | 22" |
| Width | 32" |
| Depth | 38" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Anets B3334101C Tk Wldmt & Shpng Slg50