RestaurantSupply.com is your trusted source for Anets commercial deep fryers.
- Authorized Anets dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Anets B3332602-C commercial deep fryers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Anets B3332602-C 1 Inch Tk Wldmt and Shpng Bracket OEM
| Manufacturer | Anets |
|---|---|
| Model Number | B3332602-C |
| Manufacturer Part # | B3332602-C |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Anets B3332602-C Tk Wldmt & Shpng Slg40 Sbc