FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Pitco commercial deep fryers.
- Authorized Pitco dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Pitco B3326301-C commercial deep fryers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Pitco B3326301-C 37 Inch Tk Wldmt and Shpng Fbg24 - OEM
| Manufacturer | Pitco |
|---|---|
| Model Number | B3326301-C |
| Manufacturer Part # | B3326301-C |
| Height | 22" |
| Width | 37" |
| Depth | 38" |
| Weight | 67 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Pitco B3326301-C Tk Wldmt & Shpng Fbg24