FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Anets commercial deep fryers.
- Authorized Anets dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Anets B3322501-C commercial deep fryers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Anets B3322501-C 19 Inch Mixing and Shipping Assembly Stainless Steel
| Manufacturer | Pitco |
|---|---|
| Model Number | B3322501-C |
| Manufacturer Part # | B3322501-C |
| Height | 16" |
| Width | 19" |
| Depth | 23" |
| Weight | 85 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Pitco B3322501-C Tk Wldmt & Shpng Sg14 M Od Sst
