Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints B313NH 8.75 Inch Stainless Steel Wire Basket with Open Design
Item:
#1444820
Technical details
| Manufacturer | AyrKing |
|---|---|
| Model Number | B313NH |
| Manufacturer Part # | B313NH |
| Height | 8.6" |
| Width | 8.75" |
| Depth | 16.55" |
| Weight | 1.26 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints B313NH 8.75 Inch Stainless Steel Wire Basket with Open Design
