Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints B303-7.75 17 Inch White Plastic Lug with Co-Polymer Construction
Item:
#1444818
Technical details
| Manufacturer | AyrKing |
|---|---|
| Model Number | B303-7.75 |
| Manufacturer Part # | B303-7.75 |
| Height | 11" |
| Width | 17" |
| Depth | 27" |
| Weight | 0.3 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints B303-7.75 17 Inch White Plastic Lug with Co-Polymer Construction
$160.12
Unit price
/
Unavailable
