- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Vollrath/Idea-Medalie B301037 11 Inch Crumb Tray Assembly Stainless Steel with Durability
| Manufacturer | Vollrath/Idea-Medalie |
|---|---|
| Model Number | B301037 |
| Manufacturer Part # | B301037 |
| Height | 2.9" |
| Width | 10.65" |
| Depth | 13.45" |
| Weight | 2.48 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Vollrath/Idea-Medalie B301037 Ct4 14 Crumb Tray Assm
