RestaurantSupply.com is your trusted source for Vollrath/Idea-Medalie cart replacement parts and accessories.
- Authorized Vollrath/Idea-Medalie dealer, ensuring genuine commercial storage and transport and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Vollrath/Idea-Medalie B300118 cart replacement parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Vollrath/Idea-Medalie B300118 11 Inch Crumb Tray Stainless Steel for Bakery and Deli
| Manufacturer | Vollrath/Idea-Medalie |
|---|---|
| Model Number | B300118 |
| Manufacturer Part # | B300118 |
| Height | 1.9" |
| Width | 11" |
| Depth | 11.9" |
| Weight | 2.62 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Vollrath/Idea-Medalie B300118 Crumb Tray Ct2
