RestaurantSupply.com is your trusted source for Vollrath/Idea-Medalie sneeze guards.
- Authorized Vollrath/Idea-Medalie dealer, ensuring genuine commercial smallwares and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Vollrath/Idea-Medalie B300013 sneeze guards
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Vollrath/Idea-Medalie B300013 18 Inch Stainless Steel Toast Chute with Corrosion Resistance
| Manufacturer | Vollrath/Idea-Medalie |
|---|---|
| Model Number | B300013 |
| Manufacturer Part # | B300013 |
| Height | 8" |
| Width | 18" |
| Depth | 24" |
| Weight | 7 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Vollrath/Idea-Medalie B300013 Ct4 18 Toast Chute
