RestaurantSupply.com is your trusted source for Multiplex rapid cook and high speed hybrid microwave ovens.
- Authorized Multiplex dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Multiplex B3-6N rapid cook and high speed hybrid microwave ovens
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Multiplex B3-6N 3/8 Inch Flare Nut Brass Connector for Refrigeration
| Manufacturer | Multiplex |
|---|---|
| Model Number | B3-6N |
| Manufacturer Part # | B3-6N |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Weight | 0.01 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Multiplex B3-6N Nut 3/8 Flare Brass