RestaurantSupply.com is your trusted source for Magikitch'N commercial grills and griddles.
- Authorized Magikitch'N dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Magikitch'N B2801101-C commercial grills and griddles
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Magikitch'N B2801101-C 7.65 Inch OEM Heating Element Assembly for Commercial Fryers
| Manufacturer | Pitco |
|---|---|
| Model Number | B2801101-C |
| Manufacturer Part # | B2801101-C |
| Height | 3.8" |
| Width | 7.65" |
| Depth | 13.75" |
| Weight | 4.3 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Pitco B2801101-C Assy E7 Elem Rk
