RestaurantSupply.com is your trusted source for Magikitch'N cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Magikitch'N dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Magikitch'N B2602001-C cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Magikitch'N B2602001-C 4.25 Inch Stainless Steel Retrofit Box with Tilt Mechanism
| Manufacturer | Magikitch'N |
|---|---|
| Model Number | B2602001-C |
| Manufacturer Part # | B2602001-C |
| Height | 4.15" |
| Width | 4.25" |
| Depth | 4.6" |
| Weight | 0.2 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Magikitch'N B2602001-C E Retro Kit Pvt Box Sw Tilt E7
