RestaurantSupply.com is your trusted source for Magikitch'N commercial grills and griddles.
- Authorized Magikitch'N dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Magikitch'N B2600703-C commercial grills and griddles
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Magikitch'N B2600703-C 0.1 Inch Cover Electric OEM Box Durable Magikitch'N
| Manufacturer | Magikitch'N |
|---|---|
| Model Number | B2600703-C |
| Manufacturer Part # | B2600703-C |
| Height | 0.05" |
| Width | 0.1" |
| Depth | 1.7" |
| Weight | 2.7 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Magikitch'N B2600703-C Elem Box Cover Pvt Box Wldmt E14
