FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Pitco commercial deep fryers.
- Authorized Pitco dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Pitco B2600401-C commercial deep fryers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Pitco B2600401-C 20 Inch Box Element Electric with Corrosion-Resistant Metal
| Manufacturer | Pitco |
|---|---|
| Model Number | B2600401-C |
| Manufacturer Part # | B2600401-C |
| Height | 15.5" |
| Width | 20.25" |
| Depth | 22" |
| Weight | 24.99 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Pitco B2600401-C Box Element E18 208v