RestaurantSupply.com is your trusted source for Anets commercial deep fryers.
- Authorized Anets dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Anets B2306102C commercial deep fryers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Anets B2306102C Drain Assembly Corrosion Resistant Stainless Steel - Waste Management
| Manufacturer | Pitco |
|---|---|
| Model Number | B2306102C |
| Manufacturer Part # | B2306102C |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Weight | 0.01 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Pitco B2306102C Dr Assy Nh Slg100