RestaurantSupply.com is your trusted source for Pitco commercial deep fryers.
- Authorized Pitco dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Pitco B2304602C commercial deep fryers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Pitco B2304602C 15 Inch Door Assembly for DG14 DG14T Stainless Steel
| Manufacturer | Pitco |
|---|---|
| Model Number | B2304602C |
| Manufacturer Part # | B2304602C |
| Height | 0.63" |
| Width | 15.5" |
| Depth | 17.5" |
| Weight | 6.05 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Pitco B2304602C Door Assy Dg14 Dg14t
